Trosky Hečl B.

POPIS: Olej na lepence, rozměr 30 x 40, signováno vpravo dole B. Hečl, zaskleno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:5650
600 Kč 20. 11. 2017 10:45:08