Trosky Hečl B.
POPIS: Olej na lepence, rozměr 30 x 40, signováno vpravo dole B. Hečl, zaskleno
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:5650
600 Kč | 20. 11. 2017 10:45:08 | |