Tržiště Moravec

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 60 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky:5746