Tulačka Schikaneder Jakub - označeno
POPIS: Olej na plátně, rozměr: 16 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 39 000 Kč |
Číslo položky:15012