Tulák Panuška Jaroslav
POPIS: Akvarel na akvarelovém papíru, rozměry : 43 x 32 cm, mezi lety 1900 - 1908. Nově rámováno,zaskleno. Odkaz: file:///C:/Users/Vlada/Desktop/podpisy/Jaroslav_Panuska-komplet.pdf
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 24 000 Kč |
Číslo položky:9178