Turek Čermák František
POPIS: Olej na plátně podlepeno kartonem, rozměr 74 x 61 cm, signováno vpravo dole F. Čermák.Vzadu razítka autora.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
Aktuální cena: | 14 000 Kč |
Číslo položky:5310