Turnov - Údolí Jizery Skála V.

POPIS: Akvarel, rozměr malby 39,5 x 56 cm, zaskleno, rám poškozen
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:13946