Turnov - Údolí Jizery Skála V.
POPIS: Akvarel, rozměr malby 39,5 x 56 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:13946