U hradčanské radnice Ringes Vladimír

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1911 - 1989 Narozen v Praze. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Kysely a Bendy. Jeho díla jsou zastoupena mj. v Galerii Hlavního města Prahy.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:14944