U jezera Signováno azbukou

POPIS: Olej na plátně, rozměr 49 x 75 cm
O AUTOROVI: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:6835