U kraje rybníka Svoboda Jaroslav
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 40 x 61 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:12435
1 500 Kč | 15. 3. 2021 01:15:00 | |