U Mužského rybníka Panuška Vladislav
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 35 x 49 cm, zaskleno, rok 1922 Nově rámováno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 100 Kč |
Číslo položky:9181