U napajedla Brovar Jakov Ivanovich
POPIS: Olej na plátně, rozměr 45 x 68 cm, signováno azbukou Brovar 1905. Přiloženo ověření pravosti Prof. PhDr. Tomáš Vlček CSc., konzultováno s Prof. PhDr. Jaromír Zemina. Malíř je významný představitel ruské realistické krajinomalby. (Odhadní cena 350 000 až 450 000 Kč)
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
Aktuální cena: | 76 000 Kč |
Číslo položky:5246