U napajedla Brovar Jakov Ivanovich

POPIS: Olej na plátně, rozměr 45 x 68 cm, signováno azbukou Brovar 1905. Přiloženo ověření pravosti Prof. PhDr. Tomáš Vlček CSc., konzultováno s Prof. PhDr. Jaromír Zemina. Malíř je významný představitel ruské realistické krajinomalby. (Odhadní cena 350 000 až 450 000 Kč)
O AUTOROVI: (1864 Kapitonovka u Kiewa – 1941 St. Petersburg) Představitel Ruské realistické krajinomalby.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 76 000 Kč
Číslo položky:5246