U řeky Petránek František

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 55 x 78 cm, datováno 1898
O AUTOROVI: O autorovi nezjištěny informace
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:9885