U rybníka Solovjev Arkadi

POPIS: Olej na plátně, rozměr 30 x 55 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: 1902 - 1948) Narozen 2. 10. 1902 v Kolupě (Lotyšsko). Malíř krajin v Praze, žák pražské akademie výtvarného umění u prof. Nechleby a O. Nejedlého. Studijní cesty konal po... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1902 - 1948) Narozen 2. 10. 1902 v Kolupě (Lotyšsko). Malíř krajin v Praze, žák pražské akademie výtvarného umění u prof. Nechleby a O. Nejedlého. Studijní cesty konal po Itálii, Francii, Německu a Korsice.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:16794
1 200 Kč 5. 2. 2023 12:20:53