Učitelka a žačky Švejdová Vlasta

POPIS: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1946 - Brno Studovala loutkařství na SUPŠ v Brně (prof. K. Langer). Věnuje se ilustraci, karikatuře, kreslenému humoru a také plakátové tvorbě. Stala se kmenovou autorkou... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1946 - Brno Studovala loutkařství na SUPŠ v Brně (prof. K. Langer). Věnuje se ilustraci, karikatuře, kreslenému humoru a také plakátové tvorbě. Stala se kmenovou autorkou časopisu Dikobraz a ilustrovala více než sto knih. Spolupracovala také se studiem Barrandov, kde vytvořila několik kreslených filmů. V současné době se věnuje především olejomalbě a perokresbě
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:18296