Učitelka a žačky Švejdová Vlasta
POPIS: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:18296