Údolí s řekou Ptáček Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, zaskleno, rám poškozen
O AUTOROVI: Narodil se 4. 9. 1891 v Praze, na Žižkově. Malíř, žák akademie výtvarného umění v Praze.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18360
Žádné příhozy