Ukřižování Ježíše Krista Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, fixováno na kartonu, rozměry malby: 48 x 32cm, celkové rozměry: 68 x 49,5 cm. Novější adjustace. Dar od Ference Esterházy
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 000 Kč |
Číslo položky:17581
10 000 Kč | 10. 4. 2023 12:42:41 | |