Ukřižování Ježíše Krista
Ukřižování Ježíše Krista
Ukřižování Ježíše Krista
Ukřižování Ježíše Krista
Ukřižování Ježíše Krista
Ukřižování Ježíše Krista
+ 1

Ukřižování Ježíše Krista Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, fixováno na kartonu, rozměry malby: 48 x 32cm, celkové rozměry: 68 x 49,5 cm. Novější adjustace. Dar od Ference Esterházy
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:17581
10 000 Kč 10. 4. 2023 12:42:41