Ulice Jena Frenzel A.
POPIS: Olej na lepence, rozměr 24 x 16 cm, datováno 1917
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:6251
1 000 Kč | 21. 5. 2018 20:40:02 | |