Ulice s palácem Domeny

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 31 cm. Starší plátno napnuto na novém blindrámu , nový rám.
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:6235
3 000 Kč 23. 4. 2018 18:52:59