U Lochovic Ullmann Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 45 x 40 cm, signováno J. Ullmann, publikováno ve Zlaté Praze 1900, posoudil PhDr. Michael Zachař, rentoilováno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
Aktuální cena: | 380 000 Kč |
Číslo položky:5201