Umělci na pikniku Signatura nečitelná

POPIS: Tuš, akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 25,5 x 19 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:14263
800 Kč 18. 5. 2022 19:58:09