Umělci na pikniku Signatura nečitelná
POPIS: Tuš, akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 25,5 x 19 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:14263
800 Kč | 18. 5. 2022 19:58:09 | |