Útěk před bouří Jirků Boris
POPIS: Olej na papíru rozměry: 34 x 49 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:13657