Útěk před bouří Jirků Boris

POPIS: Olej na papíru rozměry: 34 x 49 cm, poškozeno, zaskleno
O AUTOROVI: Malíř, sochař, ilustrátor. Narodil se 10.4. 1955 ve Zlíně. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u prof. A. Paderlíka. Vyučuje (docent), vede Ateliér figurální... zobrazit více >
O AUTOROVI: Malíř, sochař, ilustrátor. Narodil se 10.4. 1955 ve Zlíně. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u prof. A. Paderlíka. Vyučuje (docent), vede Ateliér figurální kresby na pražské VŠUP. Je členem SVU Mánes. Věnuje se volné malbě, grafice, ilustraci a knižní grafice. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky:13657