Útesy nad mořem Umlaufová Olga
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 73 x 81 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
23. 9. 2024 21:56:00
Číslo položky:20170
Žádné příhozy | ||