Uvítání TGM ve Všetulích Nesignováno .

POPIS: Bromo-stříbrná fotografie , rozměry samotné fotografie : 28 x 38 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:9951
1 500 Kč 3. 2. 2020 14:53:06