V kostele Querena Luigi
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 110 x 88 cm, rozměry včetně rámu: 105 x 120,5 cm. Nesignováno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 81 000 Kč |
Číslo položky:17309