V Prachovských skalách Panuška Jaroslav ml.

POPIS: Olej na papíru, rozměry : 65 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
O AUTOROVI: (1898 - 1962) Absolvent UMPRUM v Praze. Žák svého otce Jaroslava Panušky. Věnoval se především krajinomalbě.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:9186