V Prachovských skalách Panuška Jaroslav ml.
POPIS: Olej na papíru, rozměry : 65 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:9186