V přístavu Guba Rudolf

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 71 x101 cm, nerámováno.
O AUTOROVI: Narodil se v roce 1884 v Hamburku a zemřel v roce 1950 v Mnichově. Byl malířem marín a labských zákoutí. V letech 1925-1935 žil v Karlových Varech.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:11249