V sadě Průcha .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 92,5 x 78,5 cm, nerámováno.Signováno vpravo dole Prucha.
O AUTOROVI: Podpis beze křestního jména
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:5213