V sadu Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, 59 x 83 cm. Kvalitní malba. Autor pravděpodobně z okruhu Václava Rabase.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:10602
1 000 Kč 22. 6. 2020 12:07:10