V sadu Vozáb Václav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 80 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: Narodil se v Pardubicích roku 1948. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze u Quida Fojtíka a Vladimíra Jana Hnízda. Je členem Českého fondu výtvarných umění... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se v Pardubicích roku 1948. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze u Quida Fojtíka a Vladimíra Jana Hnízda. Je členem Českého fondu výtvarných umění (ČFVU). Vystavoval na řadě společných výstav. Zastoupen ve sbírkách v ČR i zahraničí. Jeho samostatné souborné výstavy pořádala Galerie Vincence Kramáře, Praha. Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:10389
2 000 Kč 7. 4. 2020 20:36:41