Václav a Ludmila Nesignováno .

POPIS: 2 x Olej na plátně, rozměry: 80,5 x 30 cm, 19.stol., nové vypínací rámy.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky:19098