Valdek v Brdech Šíma Ladislav
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 90 x 78 cm, získáno z rodiny autora. Datováno 27.
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:8822