Váza Neznačeno

POPIS: Mosaz, smalt, výška: 32 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18179
Žádné příhozy