Váza Moser Sklo

POPIS: Skleněná váza fialová zdobená oroplastikou, výška 15 cm, nepoškozená, značeno Moser
O AUTOROVI: Moser a.s. je česká firma zabývající se produkcí bezolovnatého křišťálu, nápojové soubory vyrábí barevné i křišťálové. Byla založena jako pokračovatel státní firmy Sklárna... zobrazit více >
O AUTOROVI: Moser a.s. je česká firma zabývající se produkcí bezolovnatého křišťálu, nápojové soubory vyrábí barevné i křišťálové. Byla založena jako pokračovatel státní firmy Sklárna Moser v roce 1991. Sklárna Moser je členem Comité Colbert, společenství, které si klade za cíl udržet a rozvíjet tradiční rukodělnou výrobu luxusních výrobků. Sídlem sklárny Moser jsou Karlovy Vary.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky:13381