Váza Moser Sklo
POPIS: Skleněná váza fialová zdobená oroplastikou, výška 15 cm, nepoškozená, značeno Moser
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 3 600 Kč |
Číslo položky:13381