Váza -  Satsuma
Váza -  Satsuma
Váza -  Satsuma
Váza -  Satsuma
Váza -  Satsuma
Váza -  Satsuma
Váza -  Satsuma
+ 2

Váza - Satsuma Značeno

POPIS: Japonský porcelán, váza Satsuma - Ostrov Kjúšú. Váza, malovaná, zlacená a bohatě zdobená rozličnými motivy porcelánová Výška 44 cm 19.stol
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:17183