Váza
Váza
Váza
Váza
Váza
Váza
+ 1

Váza Neznačeno

POPIS: Majolika, výška 100 cm, opravováno/poškozeno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:18710