Ve městě Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 34 x 24,5 Rozměry řezaného rámu : 54 x 29 cm
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:10211