Večerní nálada Rezsőné
POPIS: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 29 x 35 cm, silná krakeláž
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:8243
900 Kč | 27. 6. 2019 19:56:43 | |
800 Kč | 27. 6. 2019 18:31:49 | |