Večerní nálada Rezsőné

POPIS: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 29 x 35 cm, silná krakeláž
O AUTOROVI: Maďarský malíř
O AUTOROVI: Maďarský malíř
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:8243
900 Kč 27. 6. 2019 19:56:43
800 Kč 27. 6. 2019 18:31:49