Velká nad Veličkou Černý Aleš

POPIS: Olej na plátně, rozměr 48 x 59 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1920 Brno - 1984 Brno malíř, kreslíř a ilustrátor Jako malíř a kreslíř folkloristiky podnikal nejčastěji studijní cesty na Slovácko. Inspiroval se barevností Slovácka Ve... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1920 Brno - 1984 Brno malíř, kreslíř a ilustrátor Jako malíř a kreslíř folkloristiky podnikal nejčastěji studijní cesty na Slovácko. Inspiroval se barevností Slovácka Ve svých pracích nejčastěji zachycoval různé situace a fáze lidových tanců. Jeho obrazy uchovávají obyčeje a život moravského venkova. Značná část jeho obrazů pochází zejména z různých míst Moravského Slovácka, Podluží a Horňácka. Velkou část života strávil cestováním po celé Moravě i Slovensku.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:18412