Venkovské stavení Autor nezjištěn
POPIS: Olej na plátně, rozměr 30 x 38, signováno vpravo dole A.K., nerámováno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 5 500 Kč |
Číslo položky:5653