Venkovské stavení Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 30 x 38, signováno vpravo dole A.K., nerámováno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:5653