Vertikály IV Kadečková Šustová Blanka

POPIS: Kombinovaná technika na papíru fixovaném na sololitu, rozměr samotné malby: 62 x 43 cm, nesignováno, nerámováno
O AUTOROVI: Blanka Kadečková Šustová * 11. 12. 1945, Praha, Česká republika (Czech Republic) malířka, ilustrátorka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:19566